WEDSTRIJD
13.10.21 | 1e ronde | Rosa Vicens Mas | Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Rosa Vicens Mas | Melis Ayda Uyar | |
1e Service % | 28/38 (74%) | 28/51 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/28 (68%) | 13/28 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/10 (70%) | 7/23 (30%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/51 (61%) | 12/38 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Rosa Vicens Mas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Rosa Vicens Mas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
01.02.03, 21 Jaar
01.02.03, 21 Jaar
Rosa Vicens Mas vs. Melis Ayda Uyar - onderlinge wedstrijden
13.10.21 | 1e ronde | Rosa Vicens Mas | Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Rosa Vicens Mas form & Melis Ayda Uyar form
Rosa Vicens Mas - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
24.06.23 Finale | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Melis Ayda Uyar - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |