WEDSTRIJD
01.05.23 | 2e ronde van de kwal. | Ruien Zhang | Krystyna Pochtovyk | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Ruien Zhang | Krystyna Pochtovyk | |
1e Service % | 26/50 (52%) | 23/37 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/26 (62%) | 7/23 (30%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/24 (58%) | 4/14 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/37 (70%) | 20/50 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ruien Zhang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Krystyna Pochtovyk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ruien Zhang | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Krystyna Pochtovyk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ruien Zhang | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Krystyna Pochtovyk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ruien Zhang | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Krystyna Pochtovyk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ruien Zhang | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Krystyna Pochtovyk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ruien Zhang | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Krystyna Pochtovyk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ruien Zhang | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Krystyna Pochtovyk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ruien Zhang | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
China
27.04.08, 15 Jaar
27.04.08, 15 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
15.09.98, 25 Jaar
15.09.98, 25 Jaar
Ruien Zhang vs. Krystyna Pochtovyk - onderlinge wedstrijden
01.05.23 | 2e ronde van de kwal. | Ruien Zhang | Krystyna Pochtovyk | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ruien Zhang form & Krystyna Pochtovyk form
Ruien Zhang - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-0, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Meriem Ben Ezzedine Meriem | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Fang An Lin | 4-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xiaowei Li | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Yehua Zhou | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Jin Zhang | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chenting Zhu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Na Dong | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Stojanovski | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Lara Stojanovski | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 7-611, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Sabina Dadaciu | 6-0, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Sereda | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Iervolino | Camilla Iervolino - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail |
Krystyna Pochtovyk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-71, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simay Keles | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ceylin Ipek | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Marie Vogt | 0-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Langlais | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Alisa Baranovska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Maria Dragnea | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carol Plakk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Irene Lavino | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |