WEDSTRIJD
08.04.19 | Kwalif. | Ruxandra Schech | Laure Line Glaude | 6-2, 6-3 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
10.06.01, 22 Jaar
10.06.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
26.08.01, 22 Jaar
26.08.01, 22 Jaar
Ruxandra Schech vs. Laure Line Glaude - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | Kwalif. | Ruxandra Schech | Laure Line Glaude | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Ruxandra Schech form & Laure Line Glaude form
Ruxandra Schech - laatste wedstrijden
W25 Santo - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oziera Ahmad | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.11.22 Kwartfinale | vs. Lauren Proctor | 3-6, - Ruxandra Schech - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elle Goranskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Nikol Dobrilova | 1-5, - Ruxandra Schech - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
21.05.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Alexandra Damaschin | 6-2, 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Adriana Rajkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde | vs. Margaux Orange | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.04.19 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
09.04.19 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.04.19 Kwalif. | vs. Laure Line Glaude | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Margarita Lazareva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Isabella Tiscornia | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.19 1e ronde | vs. Minami Akiyama | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Tiscornia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.19 Kwalif. | vs. Sem Wensveen | 4-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.01.19 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.01.19 Kwalif. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
04.06.18 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Laure Line Glaude - laatste wedstrijden
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.20 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Kwalif. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |