USA
06.04.01, 22 Jaar
06.04.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
15.06.04, 19 Jaar
15.06.04, 19 Jaar
Sabina Dadaciu vs. Baylen Brown - onderlinge wedstrijden
13.01.20 | Kwalif. | Sabina Dadaciu | Baylen Brown | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Sabina Dadaciu form & Baylen Brown form
Sabina Dadaciu - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Klio Maria Ioannou | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, - Sabina Dadaciu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
06.08.23 Finale | vs. Luca Udvardy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Halve finale | vs. Olivia Bergler | Olivia Bergler - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
03.08.23 1e ronde | vs. Anna Ozerova | 7-60, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tasha Cacciato | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Lucie Urbanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 Kwalif. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-4, 3-6, 0-2, - Sabina Dadaciu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 7-66, 10-3 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 2-6, 7-60, 11-9 | wedstrijd detail |
Baylen Brown - laatste wedstrijden
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Fangran Tian | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Gao | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Maneva Rakotomalala | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 7-62, 3-1, Georgia Kalamaris - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Min Liu | 6-3, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Regina Ristic-North | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joana Baptista | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Barnett | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
13.01.20 Kwalif. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |