WEDSTRIJD
08.04.21 | 2e ronde | Sabina Sharipova | Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 6-2 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Sabina Sharipova | Valeriya Olyanovskaya | |
1e Service % | 32/50 (64%) | 44/69 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/32 (59%) | 18/44 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/18 (33%) | 7/25 (28%) |
Benutte Breakpoints | 8/18 (44%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/69 (64%) | 25/50 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/119 (58%) | 50/119 (42%) |
Dubbele fouten | 8 | 5 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sabina Sharipova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sabina Sharipova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sabina Sharipova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sabina Sharipova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sabina Sharipova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sabina Sharipova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sabina Sharipova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sabina Sharipova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sabina Sharipova vs. Valeriya Olyanovskaya - onderlinge wedstrijden
14.04.21 | 1e ronde | Valeriya Olyanovskaya | Sabina Sharipova | 6-2, 2-2, Valeriya Olyanovskaya - scratch | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
08.04.21 | 2e ronde | Sabina Sharipova | Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Sabina Sharipova form & Valeriya Olyanovskaya form
Sabina Sharipova - laatste wedstrijden
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
11.01.22 Kwalif. | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.21 1e ronde | vs. Anna Turati | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
10.07.21 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.21 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 7-66, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.21 2e ronde | vs. Anna Siskova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.06.21 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
28.05.21 Kwartfinale | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Anna Chekanskaya | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-2, - Sabina Sharipova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
09.04.21 Kwartfinale | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.04.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-72, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Dubai - Hard | ||||
30.03.21 1e ronde | vs. Elitsa Kostova | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 Kwalif. | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Jessie Aney | 6-1, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.21 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.21 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
13.02.21 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.21 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Valeriya Olyanovskaya - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - scratch | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |