WEDSTRIJD
17.02.21 | 1e ronde | Sabine Rutlauka | Erika Sema | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Sabine Rutlauka | Erika Sema | |
1e Service % | 16/36 (44%) | 35/47 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/16 (88%) | 13/35 (37%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/20 (65%) | 4/12 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/47 (64%) | 9/36 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/83 (69%) | 26/83 (31%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sabine Rutlauka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Erika Sema | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sabine Rutlauka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Erika Sema | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sabine Rutlauka | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Erika Sema | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sabine Rutlauka | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Erika Sema | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sabine Rutlauka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Erika Sema | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sabine Rutlauka | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Erika Sema | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sabine Rutlauka | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Erika Sema | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sabine Rutlauka vs. Erika Sema - onderlinge wedstrijden
17.02.21 | 1e ronde | Sabine Rutlauka | Erika Sema | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Sabine Rutlauka form & Erika Sema form
Sabine Rutlauka - laatste wedstrijden
W15 Almada - Hard | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Laia Conde Monfort | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
22.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alicia Barnett | 6-1, 3-0, Alicia Barnett - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Victoria Bosio | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Oliveira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
08.06.21 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 0-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Barbora Palicova | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Borges | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Welker | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.21 Kwalif. | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.21 Halve finale | vs. Erika Andreeva | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.21 Kwartfinale | vs. Ayano Shimizu | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.03.21 2e ronde | vs. Anna Siskova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.21 1e ronde | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finale | vs. Svenja Ochsner | 6-74, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.21 Halve finale | vs. Erika Andreeva | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.21 Kwartfinale | vs. Olga Helmi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Amarni Banks | 5-7, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Erika Sema - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Monique Barry | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jemma Carbis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kudashova | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 7-63, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maddison Inglis | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Mia Horvit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 0-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Talia Gibson | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 4-2, Misaki Matsuda - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Makoto Ninomiya | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |