WEDSTRIJD
25.02.21 | 2e ronde | Sabine Rutlauka | Joanne Zuger | 6-2, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Sabine Rutlauka | Joanne Zuger | |
1e Service % | 36/59 (61%) | 28/39 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/36 (64%) | 11/28 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/23 (57%) | 3/11 (27%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/39 (64%) | 23/59 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sabine Rutlauka | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sabine Rutlauka | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sabine Rutlauka | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sabine Rutlauka | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sabine Rutlauka | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sabine Rutlauka | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sabine Rutlauka | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sabine Rutlauka vs. Joanne Zuger - onderlinge wedstrijden
25.02.21 | 2e ronde | Sabine Rutlauka | Joanne Zuger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Sabine Rutlauka form & Joanne Zuger form
Sabine Rutlauka - laatste wedstrijden
W15 Almada - Hard | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Laia Conde Monfort | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
28.06.21 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
22.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alicia Barnett | 6-1, 3-0, Alicia Barnett - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Victoria Bosio | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Oliveira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
08.06.21 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 0-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Barbora Palicova | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Borges | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Welker | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.21 Kwalif. | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.21 Halve finale | vs. Erika Andreeva | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.21 Kwartfinale | vs. Ayano Shimizu | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.03.21 2e ronde | vs. Anna Siskova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.21 1e ronde | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finale | vs. Svenja Ochsner | 6-74, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.21 Halve finale | vs. Erika Andreeva | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.21 Kwartfinale | vs. Olga Helmi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Amarni Banks | 5-7, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Joanne Zuger - laatste wedstrijden
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
22.01.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.23 Halve finale | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.22 1e ronde | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail |