WEDSTRIJD
16.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Sabine Rutlauka | Kristyna Hrabalova | 6-1, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
03.04.96, 28 Jaar
19426 $
03.04.96, 28 Jaar
19426 $
Sabine Rutlauka vs. Kristyna Hrabalova - onderlinge wedstrijden
16.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Sabine Rutlauka | Kristyna Hrabalova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Sabine Rutlauka form & Kristyna Hrabalova form
Sabine Rutlauka - laatste wedstrijden
W15 Almada - Hard | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Laia Conde Monfort | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
28.06.21 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
22.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alicia Barnett | 6-1, 3-0, Alicia Barnett - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Victoria Bosio | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Oliveira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
08.06.21 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 0-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Barbora Palicova | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Borges | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Welker | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.21 Kwalif. | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.21 Halve finale | vs. Erika Andreeva | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.21 Kwartfinale | vs. Ayano Shimizu | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.03.21 2e ronde | vs. Anna Siskova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.21 1e ronde | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finale | vs. Svenja Ochsner | 6-74, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.21 Halve finale | vs. Erika Andreeva | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.21 Kwartfinale | vs. Olga Helmi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Amarni Banks | 5-7, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Kristyna Hrabalova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - scratch | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
13.07.20 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Kwalif. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |