WEDSTRIJD
20.04.21 | 1e ronde | Sada Nahimana | Beyza Yaniklar | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Sada Nahimana | Beyza Yaniklar | |
1e Service % | 24/39 (62%) | 19/36 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/24 (75%) | 6/19 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 3/17 (18%) |
Benutte Breakpoints | 6/6 (100%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/36 (75%) | 12/39 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/75 (72%) | 21/75 (28%) |
Dubbele fouten | 1 | 11 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sada Nahimana | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Beyza Yaniklar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sada Nahimana | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Beyza Yaniklar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sada Nahimana | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Beyza Yaniklar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Sada Nahimana | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Beyza Yaniklar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sada Nahimana | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Beyza Yaniklar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sada Nahimana | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Beyza Yaniklar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sada Nahimana | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Beyza Yaniklar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
09.02.04, 20 Jaar
09.02.04, 20 Jaar
Sada Nahimana vs. Beyza Yaniklar - onderlinge wedstrijden
20.04.21 | 1e ronde | Sada Nahimana | Beyza Yaniklar | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Sada Nahimana form & Beyza Yaniklar form
Sada Nahimana - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Beyza Yaniklar - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.22 1e ronde | vs. Vlada Koval | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Simeonova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beren Vapur | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Briana Szabo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marwa Hakimi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adelisa Kahriman | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Iroda Makhamatjonova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lota Kaul | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Soumeya Anane | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Isabel Putz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Miray Konar | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Senkarova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Selin Saitoglu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudia Wira | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |