WEDSTRIJD
13.08.21 | Kwartfinale | Sada Nahimana | Merel Hoedt | 6-3, 7-65 | W25 Koksijde | Clay |
STATISTIEKEN
Sada Nahimana | Merel Hoedt | |
1e Service % | 47/68 (69%) | 53/78 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/47 (55%) | 30/53 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/21 (62%) | 8/25 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 4/4 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/78 (51%) | 29/68 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/146 (54%) | 67/146 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 9 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sada Nahimana | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sada Nahimana | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sada Nahimana | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sada Nahimana | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sada Nahimana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sada Nahimana | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sada Nahimana | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Sada Nahimana | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sada Nahimana | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sada Nahimana | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sada Nahimana | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sada Nahimana vs. Merel Hoedt - onderlinge wedstrijden
13.08.21 | Kwartfinale | Sada Nahimana | Merel Hoedt | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | W25 Koksijde | Clay |
Sada Nahimana form & Merel Hoedt form
Sada Nahimana - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Merel Hoedt - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |