Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
03.03.01, 23 Jaar
03.03.01, 23 Jaar
Saki Imamura vs. Maria Krupenina - onderlinge wedstrijden
16.12.20 | Kwalif. | Saki Imamura | Maria Krupenina | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Saki Imamura form & Maria Krupenina form
Saki Imamura - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Lea Ma | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.03.24 Kwalif. | vs. Lizette Cabrera | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Gaeul Jang | 5-7, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Xinxin Yao | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-72, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Yun Li | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Maria Krupenina - laatste wedstrijden
W25 Tbilisi - Hard | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Liana Dvalishvili | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
30.05.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milena Gevorgyan | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-4, Daria Mishina - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Angelina Gabueva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-3, - Maria Krupenina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Anna Ureke | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 Kwalif. | vs. Arina Solomatina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Saitova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
18.05.21 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Yasmina Karimjanova | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Larisa Bekmetova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |