WEDSTRIJD
06.03.17 | 2e ronde van de kwal. | Sally Peers | Ivana Popovic | 0-6, 6-4, 6-3 | Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sally Peers vs. Ivana Popovic - onderlinge wedstrijden
06.03.17 | 2e ronde van de kwal. | Sally Peers | Ivana Popovic | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Mildura | Grass |
Sally Peers form & Ivana Popovic form
Sally Peers - laatste wedstrijden
Alkmaar - Clay | ||||
22.06.17 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.17 1e ronde | vs. Rosalie Van Der Hoek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Van Kessel | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.06.17 Kwalif. | vs. Shannon Hudson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
30.03.17 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.17 1e ronde | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tiana Windbuchler | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.17 Kwalif. | vs. Genevieve Lorbergs | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Rajicic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Bollweg | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.17 Kwalif. | vs. Kimberly Birrell | 6-71, 6-75 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
06.03.17 Kwalif. | vs. Monique Adamczak | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Clare - Hard | ||||
27.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
06.02.17 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
30.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Rybakina | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.10.16 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Marianna Zakarlyuk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rebecq - Clay | ||||
02.08.16 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 4-6, 3-4, - Sally Peers - scratch | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
25.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Brandy Hehalatu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Heinrichs | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Schio - Clay | ||||
19.07.16 1e ronde | vs. Camilla Scala | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
12.07.16 1e ronde | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Middelburg - Clay | ||||
28.06.16 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.16 Kwalif. | vs. Frances Altick | 3-6, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Donnaroza Gouvernante | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Breda - Clay | ||||
22.06.16 1e ronde | vs. Erika Vogelsang | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
15.03.16 1e ronde | vs. Tammi Patterson | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Michaela Haet | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail |
Ivana Popovic - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Amarni Banks | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Aoi Ito | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 6-2, 6-714 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
23.12.23 Finale | vs. Talia Gibson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Halve finale | vs. Valentina Ivanov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Catherine Aulia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwartfinale | vs. Mio Mushika | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Tahlia Kokkinis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Emerson Jones | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Walker | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Taylah Preston | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Monique Barry | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Monique Barry | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Laquisa Khan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |