WEDSTRIJD
30.08.19 | Kwartfinale | Salma Djoubri | Katharina Hering | 7-65, 3-6, 6-1 | W15 Haren | Clay |
STATISTIEKEN
Salma Djoubri | Katharina Hering | |
1e Service % | 71/105 (68%) | 67/96 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/71 (61%) | 42/67 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/34 (38%) | 5/29 (17%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 6/17 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/96 (51%) | 49/105 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 105/201 (52%) | 96/201 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 10 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Salma Djoubri | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Katharina Hering | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Salma Djoubri | 2-2 | |
0-0 | ||
Salma Djoubri | 3-3 | |
0-0, 0-15 | ||
Salma Djoubri | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Katharina Hering | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Salma Djoubri | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15 | ||
Salma Djoubri | 6-6 | |
0-0, 1-0, 3-1, 3-2, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Salma Djoubri | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Katharina Hering | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Salma Djoubri | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Katharina Hering | |
0-0 | ||
Salma Djoubri | 2-3 | |
2-4 | Katharina Hering | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Salma Djoubri | 2-5 | |
0-0 | ||
3-5 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Salma Djoubri | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Katharina Hering | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Salma Djoubri | 1-1 | |
0-0 | ||
Salma Djoubri | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Salma Djoubri | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Salma Djoubri vs. Katharina Hering - onderlinge wedstrijden
30.08.19 | Kwartfinale | Salma Djoubri | Katharina Hering | 7-65, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Haren | Clay |
02.08.19 | Kwartfinale | Salma Djoubri | Katharina Hering | 7-64, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Knokke | Clay |
Salma Djoubri form & Katharina Hering form
Salma Djoubri - laatste wedstrijden
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Katherine Sebov | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 0-1, - Salma Djoubri - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aldila Sutjiadi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Alexis Blokhina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, Tiphanie Lemaitre - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
04.03.22 Kwartfinale | vs. Joanne Zuger | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.03.22 3e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.22 2e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.22 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
23.02.22 2e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.02.22 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cancun - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.22 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cancun - Hard | ||||
08.02.22 Kwalif. | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Sysoeva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
28.01.22 Kwartfinale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.22 1e ronde | vs. Katie Boulter | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 2-6, 5-5, - Salma Djoubri - scratch | wedstrijd detail | |
W80+H Le - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Harmony Tan | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.09.21 1e ronde | vs. Sofia Pinto | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Katharina Hering - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |