WEDSTRIJD
14.03.22 | 2e ronde van de kwal. | Samira De Stefano | Naoko Eto | 6-1, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Samira De Stefano vs. Naoko Eto - onderlinge wedstrijden
14.03.22 | 2e ronde van de kwal. | Samira De Stefano | Naoko Eto | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Samira De Stefano form & Naoko Eto form
Samira De Stefano - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 0-3, - Samira De Stefano - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Rina Saigo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Greta Greco Lucchina | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Paterno | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Martina Lo Pumo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayda Altuntas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-1, 1-0, Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Greta Greco Lucchina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Emily Welker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Georgia Gulin | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Lara Michel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kislitsyna | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anne Schaefer | 0-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Jeline Vandromme | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Mathilde Lollia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Naoko Eto - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nia Gelashvili | 5-7, 2-5, - Naoko Eto - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Bronte Murgett | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Sara-Maria Calmuschi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zynah Amber Salar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Marton | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Carolann Delaunay | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shannon Spencer | 1-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Katz | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Milan Krish | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Suana Tucakovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Nikol Palecek | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Mariella Minetti | 6-1, 1-0, Mariella Minetti - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mimi Khreliats | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-72, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Bordereau | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Yuyun Chen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
07.05.23 Kwalif. | vs. Milla Kotamaeki | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Tilde Jagare | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Minori Ishida | 2-6, - Naoko Eto - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail |