INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sandra Roma vs. Arantxa Rus - onderlinge wedstrijden
01.07.13 | 2e ronde | Sandra Roma | Arantxa Rus | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | Middelburg | Clay |
Sandra Roma form & Arantxa Rus form
Sandra Roma - laatste wedstrijden
Baku - Hard | ||||
21.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Alberta Brianti | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
13.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Grymalska | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Middelburg - Clay | ||||
01.07.13 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.07.13 1e ronde | vs. Valeria Podda | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.07.13 Kwartfinale | vs. Angelique Van Der Meet | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kristinehamn - Clay | ||||
24.06.13 Kwalif. | vs. Jennifer Hadjieva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.06.13 1e ronde | vs. Ysaline Bonaventure | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ystad - Clay | ||||
17.06.13 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.06.13 2e ronde | vs. Alize Lim | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Essen - Clay | ||||
10.06.13 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-2, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.06.13 1e ronde | vs. Yasmine Guimaraes | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Pelham - Clay | ||||
08.04.13 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Kramperova | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Jackson - Clay | ||||
01.04.13 Kwalif. | vs. Di Zhao | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.04.13 1e ronde | vs. Sharon Fichman | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.04.13 Kwartfinale | vs. Florencia Molinero | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.04.13 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Lawrence | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.04.13 2e ronde | vs. Madison Brengle | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.04.13 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Champion | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sunderland - I. hard | ||||
18.03.13 Kwalif. | vs. Ivana Jorovic | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.13 1e ronde van de kwal. | vs. Aimee Gibson | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bath - I. hard | ||||
11.03.13 Kwalif. | vs. Melanie South | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.13 1e ronde van de kwal. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lima - Clay | ||||
21.01.13 1e ronde | vs. Ferny Angeles Paz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.13 Kwartfinale | vs. Vanesa Furlanetto | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.13 2e ronde | vs. Ana Laura Gutierrez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Port St. - Clay | ||||
14.01.13 Kwalif. | vs. Jovana Jovic | 4-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.01.13 1e ronde van de kwal. | vs. Johnnise Renaud | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.13 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Lawrence | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Innisbrook - Clay | ||||
07.01.13 1e ronde van de kwal. | vs. Di Zhao | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.13 2e ronde van de kwal. | vs. Allie Will | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Arantxa Rus - laatste wedstrijden
Rouen - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
01.04.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 7-66, 6-76 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |