WEDSTRIJD
20.05.21 | 2e ronde | Sapfo Sakellaridi | Ilay Yoruk | 7-5, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Sapfo Sakellaridi | Ilay Yoruk | |
1e Service % | 48/80 (60%) | 58/78 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/48 (56%) | 30/58 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/32 (56%) | 10/20 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/78 (49%) | 35/80 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/158 (53%) | 75/158 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sapfo Sakellaridi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sapfo Sakellaridi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sapfo Sakellaridi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sapfo Sakellaridi vs. Ilay Yoruk - onderlinge wedstrijden
29.06.21 | 1e ronde | Sapfo Sakellaridi | Ilay Yoruk | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
03.06.21 | 2e ronde | Sapfo Sakellaridi | Ilay Yoruk | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
20.05.21 | 2e ronde | Sapfo Sakellaridi | Ilay Yoruk | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
03.05.19 | Kwartfinale | Sapfo Sakellaridi | Ilay Yoruk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Sapfo Sakellaridi form & Ilay Yoruk form
Sapfo Sakellaridi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ilay Yoruk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |