WEDSTRIJD
24.07.21 | Halve finale | Sara Bejlek | Francesca Jones | 6-0, 6-3 | W60 Olomouc | Clay |
STATISTIEKEN
Sara Bejlek | Francesca Jones | |
1e Service % | 29/45 (64%) | 36/54 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/29 (79%) | 19/36 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/16 (50%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/54 (56%) | 14/45 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Bejlek | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sara Bejlek | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sara Bejlek | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sara Bejlek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sara Bejlek | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sara Bejlek | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sara Bejlek | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sara Bejlek vs. Francesca Jones - onderlinge wedstrijden
24.07.21 | Halve finale | Sara Bejlek | Francesca Jones | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Olomouc | Clay |
Sara Bejlek form & Francesca Jones form
Sara Bejlek - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Diane Parry | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Nadia Podoroska | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 4-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
15.10.23 Finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Federica Bilardo | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yafan Wang | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
03.09.23 Finale | vs. Andreea Mitu | 6-71, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Seone Mendez | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | Aneta Kladivova - niet aangetreden | wedstrijd detail |
Francesca Jones - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
10.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
29.04.23 Halve finale | vs. Solana Sierra | - Francesca Jones - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
23.04.23 Finale | vs. Julia Riera | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.04.23 Halve finale | vs. Xiaodi You | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.04.23 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-1, Priska Madelyn Nugroho - scratch | wedstrijd detail | |
20.04.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
08.04.23 Halve finale | vs. Tatjana Maria | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |