WEDSTRIJD
25.10.22 | 1e ronde | Sara Errani | Joanne Zuger | 4-0, - scratch | W100 Les | Hard |
STATISTIEKEN
Sara Errani | Joanne Zuger | |
1e Service % | 8/11 (73%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 7/8 (88%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 1/3 (33%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 9/12 (75%) | 3/11 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 17/23 (74%) | 6/23 (26%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sara Errani | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sara Errani | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Joanne Zuger | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sara Errani vs. Joanne Zuger - onderlinge wedstrijden
25.10.22 | 1e ronde | Sara Errani | Joanne Zuger | 4-0, Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail | W100 Les | Hard |
Sara Errani form & Joanne Zuger form
Sara Errani - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Yafan Wang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Naomi Osaka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Xiyu Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Karolina Pliskova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Caty McNally | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Magdalena Frech | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Dalma Galfi | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-0, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Joanne Zuger - laatste wedstrijden
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
22.01.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.23 Halve finale | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.22 1e ronde | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail |