WEDSTRIJD
17.02.18 | 1e ronde van de kwal. | Sara Errani | Shuko Aoyama | 6-1, 6-0 | Dubai | Hard |
STATISTIEKEN
Sara Errani | Shuko Aoyama | |
1e Service % | 31/39 (79%) | 22/39 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/31 (71%) | 4/22 (18%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/8 (50%) | 6/17 (35%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/39 (74%) | 13/39 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/78 (71%) | 23/78 (29%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sara Errani vs. Shuko Aoyama - onderlinge wedstrijden
17.02.18 | 1e ronde van de kwal. | Sara Errani | Shuko Aoyama | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Dubai | Hard |
Sara Errani form & Shuko Aoyama form
Sara Errani - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Yafan Wang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Naomi Osaka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Xiyu Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Karolina Pliskova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Caty McNally | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Magdalena Frech | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Dalma Galfi | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-0, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Shuko Aoyama - laatste wedstrijden
Adelaide - Hard | ||||
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
16.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Jose - Hard | ||||
27.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Priscilla Hon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
31.03.19 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Zaja | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ajla Tomljanovic | 5-7, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hiroshima - Hard | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyun Han | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
18.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
04.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Larsson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Paolini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
31.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Lapko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
09.02.18 Kwartfinale | vs. Zoe Hives | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.18 2e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.18 1e ronde | vs. Nina Stojanovic | 6-4, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.02.18 Kwalif. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
28.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Bozicevic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
06.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Camila Giorgi | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anett Kontaveit | 7-5, 4-6, 3-0, Anett Kontaveit - scratch | wedstrijd detail | |
Toyota - Carpet | ||||
15.11.17 1e ronde | vs. Miharu Imanishi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen - Hard | ||||
10.11.17 Kwartfinale | vs. Lin Zhu | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.17 2e ronde | vs. Jacqueline Cako | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.17 1e ronde | vs. Ao Gai | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.17 Kwalif. | vs. Miharu Imanishi | 7-5, 6-74, 6-0 | wedstrijd detail |