WEDSTRIJD
09.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Sara Gambogi | Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
09.03.03, 21 Jaar
09.03.03, 21 Jaar
Sara Gambogi vs. Daniela Glanzer - onderlinge wedstrijden
09.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Sara Gambogi | Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Sara Gambogi form & Daniela Glanzer form
Sara Gambogi - laatste wedstrijden
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Pescara - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
10.03.21 Kwalif. | vs. Jade Bornay | 6-4, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
09.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jillian Louise Roa | 5-7, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
15.12.20 1e ronde | vs. Laura Mair | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.20 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 6-1, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
13.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Volpe | 6-2, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
05.11.20 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.20 Kwalif. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.20 Kwalif. | vs. Victoria Kalaitzis | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
31.08.20 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
24.08.20 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
23.06.20 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 Kwalif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Daniela Glanzer - laatste wedstrijden
W25 Tarvisio - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kremerskothen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Liepert | - Daniela Glanzer - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Barbora Zaviskova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
07.05.23 Kwalif. | vs. Katarina Sopkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmin-Sabrina Opris | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Arabella Koller | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Jennifer Luikham | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Liisa Vehvilainen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Valentina Ivanov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-75, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Chiara Scholl | - Daniela Glanzer - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Warda Ait El Bachir | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Florence Fohnen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Annelin Bakker | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Catez - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Darcy Parke | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Katriin Saar | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Asia Serafini | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sholokhova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |