WEDSTRIJD
17.10.22 | 2e ronde van de kwal. | Sara Lanca | Iris Julia-Antje Verweij | 6-4, 6-2 | W25 Loule | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
14.12.94, 29 Jaar
14.12.94, 29 Jaar
Sara Lanca vs. Iris Julia-Antje Verweij - onderlinge wedstrijden
17.10.22 | 2e ronde van de kwal. | Sara Lanca | Iris Julia-Antje Verweij | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Loule | Hard |
Sara Lanca form & Iris Julia-Antje Verweij form
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Shria Atturu | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Iris Julia-Antje Verweij - laatste wedstrijden
W15 Haren - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dunya Charalampopoulos | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Funchal - Hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Alina Granwehr | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Palma - Hard | ||||
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Cortes | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Georgia Drummy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Knez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tea Nikcevic | 1-6, 6-3, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Nadia Echeverria Alam | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sathwika Sama | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Amy Kaplan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Anya King | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Fort Worth - Hard | ||||
30.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Kung | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auburn - Hard | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Thoma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Alkmaar - Clay | ||||
13.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Dona Coman | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nantes - I. hard | ||||
02.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Ianchuk | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
24.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Sheila Moradian | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Westende - Hard | ||||
10.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Sheila Moradian | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Kimberley Zimmermann | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
06.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Denain - Clay | ||||
29.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Justine Lo Presti | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
08.06.15 1e ronde | vs. Sai Chamarthi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Amstelveen - Clay | ||||
09.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Enschede - Clay | ||||
20.08.12 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Koenig | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Westende Middelkerke - Hard | ||||
13.08.12 1e ronde van de kwal. | vs. Aselya Arginbayeva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Middelburg - Clay | ||||
02.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Jainy Scheepens | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Vic - Clay | ||||
23.04.12 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Tugarinova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |