WEDSTRIJD
13.11.22 | 1e ronde van de kwal. | Sara Milanese | Sofia Avataneo | 6-3, 6-2 | W15 Solarino | Carpet |
STATISTIEKEN
Italy
10.10.04, 19 Jaar
10.10.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
27.01.03, 21 Jaar
27.01.03, 21 Jaar
Sara Milanese vs. Sofia Avataneo - onderlinge wedstrijden
13.11.22 | 1e ronde van de kwal. | Sara Milanese | Sofia Avataneo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Solarino | Carpet |
Sara Milanese form & Sofia Avataneo form
Sara Milanese - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariella Gelbke | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Carolina Troiano | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Troiano | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Carlotta Moccia | 6-74, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-74, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Chiraz Bechri | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Emma Martellenghi | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Zeel Desai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Louna Zoppas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Rosca | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Jasmine Conway | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Alian Zack | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Tabeth Tadoum | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sysoeva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Sofia Avataneo - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manal Ennaciri | 2-6, 6-3, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Diana Chehoudi | 6-1, Diana Chehoudi - scratch | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Floor Van Nunen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Eunji Oh | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iva Ivanovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ece Boylu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marleen Tilgner | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Theodora Stancescu | 3-6, 5-2, Maria Theodora Stancescu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 4-6, 6-0, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Lya Fernandez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorena Schaedel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Farah Khalil | 6-0, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. India Houghton | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Warda Ait El Bachir | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Veldman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Lucie Brun | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Hull | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |