INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sara Saito vs. Aysegul Mert - onderlinge wedstrijden
22.01.22 | 1e ronde | Sara Saito | Aysegul Mert | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
Sara Saito form & Aysegul Mert form
Sara Saito - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Hanna Chang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ena Shibahara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Aoi Ito | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Petra Hule | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ena Shibahara | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Priscilla Hon | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Aoi Ito | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Emerson Jones | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 3e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde | vs. Joy De Zeeuw | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.24 1e ronde | vs. Giselle Isabella Guillen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Katie Swan | 5-7, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 7-5, 3-6, 5-0, Haruka Kaji - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Ena Shibahara | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-0, 5-2, Carol Zhao - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
08.10.23 Finale | vs. Thasaporn Naklo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Aysegul Mert - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Konjikusic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 0-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Valery Gynina | 2-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Melania Delai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.23 Finale | vs. Diana Demidova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.23 Halve finale | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 1-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.01.23 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |