WEDSTRIJD
23.01.23 | 2e ronde van de kwal. | Sara Suchankova | Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Sara Suchankova | Dariia Monakhova | |
1e Service % | 36/67 (54%) | 38/67 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/36 (64%) | 19/38 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/31 (48%) | 14/29 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/67 (51%) | 29/67 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/134 (54%) | 62/134 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sara Suchankova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dariia Monakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sara Suchankova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Dariia Monakhova | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sara Suchankova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Dariia Monakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sara Suchankova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Suchankova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Sara Suchankova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Dariia Monakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sara Suchankova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Dariia Monakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sara Suchankova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sara Suchankova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Dariia Monakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sara Suchankova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Dariia Monakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Slovakia
07.03.03, 21 Jaar
07.03.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
14.01.03, 21 Jaar
14.01.03, 21 Jaar
Sara Suchankova vs. Dariia Monakhova - onderlinge wedstrijden
23.01.23 | 2e ronde van de kwal. | Sara Suchankova | Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Sara Suchankova form & Dariia Monakhova form
Sara Suchankova - laatste wedstrijden
W25 Annenheim - Clay | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Alina Granwehr | 6-3, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Baszak | 2-6, 6-3, 3-0, Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 6-1, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriana Tona | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Daria Shadchneva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kseniia Piskareva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Iva Sepa | 6-0, 0-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Eva Gartseva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Golovina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
05.12.22 Kwalif. | vs. Mila Masic | 6-74, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 5-2, Camilla Gennaro - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
25.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kamila Neradova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 3-6, 4-0, Eszter Meri - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Dariia Monakhova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Elizaveta Shebekina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Kaztugan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evelina Zhuk | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Svensson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Selma Cadar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Luca Udvardy | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Ida Johansson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Miruna Cristea | 6-2, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Karlovcan | 6-0, 2-0, Lena Karlovcan - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Petrova | 6-0, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Suchankova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |