WEDSTRIJD
23.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Sara Suchankova | Natalia Slaba | 6-1, 4-6, 10-7 | W25 Osijek | Clay |
STATISTIEKEN
Slovakia
07.03.03, 21 Jaar
07.03.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
10.05.03, 20 Jaar
10.05.03, 20 Jaar
Sara Suchankova vs. Natalia Slaba - onderlinge wedstrijden
23.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Sara Suchankova | Natalia Slaba | 6-1, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | W25 Osijek | Clay |
Sara Suchankova form & Natalia Slaba form
Sara Suchankova - laatste wedstrijden
W25 Annenheim - Clay | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Alina Granwehr | 6-3, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Baszak | 2-6, 6-3, 3-0, Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 6-1, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriana Tona | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Daria Shadchneva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kseniia Piskareva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Iva Sepa | 6-0, 0-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Eva Gartseva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Golovina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
05.12.22 Kwalif. | vs. Mila Masic | 6-74, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 5-2, Camilla Gennaro - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
25.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kamila Neradova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 3-6, 4-0, Eszter Meri - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Natalia Slaba - laatste wedstrijden
W15 Sibenik - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Ignjatic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-4, 6-75, 12-10 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justyna Jodlowska | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Gojkovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Kulhava | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Zaviskova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Lola Radivojevic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Suchankova | 1-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Ruien Zhang | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.22 Kwalif. | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Rajkovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kasandra Leoni Djekic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Reljic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |