WEDSTRIJD
04.12.21 | Halve finale | Sarah Beth Grey | Carole Monnet | 3-0, - scratch | W25 Jablonec | Carpet |
STATISTIEKEN
Sarah Beth Grey | Carole Monnet | |
1e Service % | 3/8 (38%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 3/3 (100%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/5 (100%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 4/4 (100%) | 0/8 (0%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sarah Beth Grey vs. Carole Monnet - onderlinge wedstrijden
28.07.23 | Kwartfinale | Carole Monnet | Sarah Beth Grey | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W100 Figueira | Hard |
04.12.21 | Halve finale | Sarah Beth Grey | Carole Monnet | 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | W25 Jablonec | Carpet |
Sarah Beth Grey form & Carole Monnet form
Sarah Beth Grey - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Petelinsek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 6-3, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Manon Leonard | 7-67, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Briana Szabo | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Stacey Fung | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail |
Carole Monnet - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |