WEDSTRIJD
10.07.20 | 1e ronde | Sarah Beth Grey | Danielle Daley | 6-3, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Sarah Beth Grey | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-1 | Danielle Daley | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Sarah Beth Grey | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Danielle Daley | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Sarah Beth Grey | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-30, A-40 | ||
4-2 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Sarah Beth Grey | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
5-3 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sarah Beth Grey | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sarah Beth Grey | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Danielle Daley | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
Sarah Beth Grey | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
5-0 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 40-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sarah Beth Grey vs. Danielle Daley - onderlinge wedstrijden
10.07.20 | 1e ronde | Sarah Beth Grey | Danielle Daley | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Sarah Beth Grey form & Danielle Daley form
Sarah Beth Grey - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Petelinsek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 6-3, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Manon Leonard | 7-67, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Briana Szabo | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Stacey Fung | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail |
Danielle Daley - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 6-4, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Paula Cembranos | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 7-5, 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Alina Khvatova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Amelie Brooks | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Newberry | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 1-3, - Danielle Daley - scratch | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaquelyn Ogunwale | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Maia Lumsden | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 2-1, Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 2-1, Holly Hutchinson - scratch | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |