WEDSTRIJD
26.10.16 | 1e ronde | Sarah Beth Grey | Lauryn John-Baptiste | 7-64, 6-4 | Loughborough | I. hard |
STATISTIEKEN
Sarah Beth Grey | Lauryn John-Baptiste | |
1e Service % | 51/77 (66%) | 45/86 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/51 (69%) | 28/45 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/26 (54%) | 22/41 (54%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/86 (42%) | 28/77 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/163 (52%) | 78/163 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sarah Beth Grey vs. Lauryn John-Baptiste - onderlinge wedstrijden
30.01.17 | Kwalif. | Sarah Beth Grey | Lauryn John-Baptiste | 7-64, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | Glasgow | I. hard |
26.10.16 | 1e ronde | Sarah Beth Grey | Lauryn John-Baptiste | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | Loughborough | I. hard |
21.09.16 | 2e ronde | Lauryn John-Baptiste | Sarah Beth Grey | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Nottingham | Hard |
Sarah Beth Grey form & Lauryn John-Baptiste form
Sarah Beth Grey - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Petelinsek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 6-3, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Manon Leonard | 7-67, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Briana Szabo | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Stacey Fung | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail |
Lauryn John-Baptiste - laatste wedstrijden
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Cooling | 6-3, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 7-64, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiayu Xu | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Wainwright | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keren Mor | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.23 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 3-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Anne Schaefer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |