WEDSTRIJD
14.03.16 | 1e ronde van de kwal. | Sasha Alexander | Andjela Reljic | 6-0, 6-0 | Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Australia
30.06.97, 26 Jaar
30.06.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
16.10.97, 26 Jaar
16.10.97, 26 Jaar
Sasha Alexander vs. Andjela Reljic - onderlinge wedstrijden
14.03.16 | 1e ronde van de kwal. | Sasha Alexander | Andjela Reljic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
Sasha Alexander form & Andjela Reljic form
Sasha Alexander - laatste wedstrijden
Sharm El - Hard | ||||
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kumi So | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
13.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Brittany Collens | 7-64, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Liuzhou - Hard | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Xuliu Sun | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Colombo - Clay | ||||
17.10.17 1e ronde | vs. Sai Chamarthi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Hasindhi Lokuge | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colombo - Clay | ||||
12.10.17 1e ronde | vs. Zeel Desai | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Colombo - Clay | ||||
03.10.17 1e ronde | vs. Alice Gillan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Xiyu Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Xue Zhang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kyoto - I. hard | ||||
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Patrascu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Qianxin Kong | 7-63, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
17.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Xuliu Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jiahuan He | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
03.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yufei Long | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Zhang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yuxin Zhang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ai Qi Chen | 6-2, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.06.17 Kwalif. | vs. Youmi Zhuoma | 7-62, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Cveticanin | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Mount | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Grace-Vertha Primikyrlidis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Balic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Monique Adamczak | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Clare - Hard | ||||
27.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Indi-Arna Morris | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
20.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. So-Ra Lee | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Andjela Reljic - laatste wedstrijden
W25 Swan - Grass | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Breanna Cerasa | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabrielle Villegas | 6-2, 0-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Nayar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Gaft | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mogyorod - Clay | ||||
15.08.22 Kwalif. | vs. Eszter Meri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Simeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noelleda Ah San | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Cibakova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
01.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Surova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Vrnjacka Banja - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
17.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
08.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paulina Milosavljevic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mila Mejic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Curtea De - Clay | ||||
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Reka Farbas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Teodora Mitrovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nis - Clay | ||||
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kaposvar - Clay | ||||
06.05.18 Kwalif. | vs. Moni Potrc | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Renata Ivandic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nules - Clay | ||||
04.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |