WEDSTRIJD
14.08.19 | 1e ronde | Saumya Vig | Manuella Lisa Nyonda | 6-2, 6-1 | W15 Nairobi | Hard |
STATISTIEKEN
Saumya Vig | Manuella Lisa Nyonda | |
1e Service % | 32/39 (82%) | 23/54 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/32 (78%) | 10/23 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/7 (43%) | 12/31 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/54 (59%) | 11/39 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dubbele fouten | 3 | 10 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Manuella Lisa Nyonda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Saumya Vig | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Manuella Lisa Nyonda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Saumya Vig | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Manuella Lisa Nyonda | |
0-0 | ||
Saumya Vig | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Manuella Lisa Nyonda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Saumya Vig | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Manuella Lisa Nyonda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Saumya Vig | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Manuella Lisa Nyonda | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Saumya Vig | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Manuella Lisa Nyonda | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-1 | Manuella Lisa Nyonda | |
6-1 |
India
13.02.95, 29 Jaar
16775 $
13.02.95, 29 Jaar
16775 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Gabon
28.12.99, 24 Jaar
28.12.99, 24 Jaar
Saumya Vig vs. Manuella Lisa Nyonda - onderlinge wedstrijden
14.08.19 | 1e ronde | Saumya Vig | Manuella Lisa Nyonda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Nairobi | Hard |
Saumya Vig form & Manuella Lisa Nyonda form
Saumya Vig - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-4, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sachi Sharma | 4-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pooja Ingale | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeel Desai | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Hiromi Abe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Madhurima Sawant | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Yashaswini Panwar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Abhilasha Bista | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Demi Tran | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Elina Zakharova | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Snehal Mane | 6-1, 2-0, Snehal Mane - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Varvara Diachenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Zlata Saurasava | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Manuella Lisa Nyonda - laatste wedstrijden
W15 Nairobi - Hard | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Saumya Vig | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Hard | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Judith Muraa | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Djibouti - Hard | ||||
18.12.18 1e ronde | vs. Aisha Niyonkuru | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Djibouti - Hard | ||||
12.12.18 2e ronde | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.12.18 1e ronde | vs. Julia Traub | Julia Traub - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
24.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Hamilton | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Arabella Koller | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
11.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sarra Ata | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Tumova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |