WEDSTRIJD
31.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Sebastianna Scilipoti | Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | W25 Marbella | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sebastianna Scilipoti vs. Yasmine Mansouri - onderlinge wedstrijden
31.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Sebastianna Scilipoti | Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Marbella | Clay |
Sebastianna Scilipoti form & Yasmine Mansouri form
Sebastianna Scilipoti - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Nina Vargova | 0-6, 0-1, - Sebastianna Scilipoti - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Anja Stankovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Ariana Geerlings | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Alisa Baranovska | 3-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 0-3, - Sebastianna Scilipoti - scratch | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Julia Adams | 6-3, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Lya Fernandez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michelle Dennis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |