WEDSTRIJD
21.12.20 | 2e ronde van de kwal. | Selina Atay | Lia Karatancheva | 3-6, 6-4, 10-5 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
20.11.01, 22 Jaar
20.11.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Selina Atay vs. Lia Karatancheva - onderlinge wedstrijden
21.12.20 | 2e ronde van de kwal. | Selina Atay | Lia Karatancheva | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Selina Atay form & Lia Karatancheva form
Selina Atay - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Lia Karatancheva - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Lea Ma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Jana Kolodynska | 6-75, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Elysia Bolton | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Nguyen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Sophie Chang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Panna Bartha | 6-4, 5-2, Panna Bartha - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Katrina Scott | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Grace Min | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Irina Ramialison | - Lia Karatancheva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Quevedo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Abigail Rencheli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Obradovic | 6-1, Andrea Obradovic - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Luca Udvardy | Luca Udvardy - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vendula Valdmannova | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 0-4, - Lia Karatancheva - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |