WEDSTRIJD
29.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Selina Atay | Tamara Cherkassova | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
20.11.01, 22 Jaar
20.11.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
06.05.01, 22 Jaar
06.05.01, 22 Jaar
Selina Atay vs. Tamara Cherkassova - onderlinge wedstrijden
29.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Selina Atay | Tamara Cherkassova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Selina Atay form & Tamara Cherkassova form
Selina Atay - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Tamara Cherkassova - laatste wedstrijden
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dunja Maric | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natasa Luzajic | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Zaynieva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Javiera Verdugo | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fanny Norin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fatma Idrizovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eda Arli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Ondrejcekova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Rizvanova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Chursina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
31.05.21 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Janel Ospanova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diyora Alzhanova | 0-1, - Tamara Cherkassova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
02.02.21 Kwalif. | vs. Karyna Kachur | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 7-65, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maryia Novikava | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. Sofiia Likhacheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |