INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Seone Mendez vs. Emily Fanning - onderlinge wedstrijden
20.06.20 | 1e ronde | Seone Mendez | Emily Fanning | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Seone Mendez form & Emily Fanning form
Seone Mendez - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Emily Fanning - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
13.08.20 1e ronde | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 2-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.20 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 1-6, 2-5 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 7-5, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Barbara Bonic | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Jovana Jovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.06.20 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-5 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Seone Mendez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Utaka Kishigami | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |