WEDSTRIJD
19.02.22 | 1e ronde van de kwal. | Seone Mendez | Olga Govortsova | 6-4, 6-2 | Guadalajara | Hard |
STATISTIEKEN
Seone Mendez | Olga Govortsova | |
1e Service % | 31/48 (65%) | 58/84 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/31 (81%) | 28/58 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/17 (71%) | 17/26 (65%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/84 (46%) | 11/48 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/132 (58%) | 56/132 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 0 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Seone Mendez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Seone Mendez | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Seone Mendez | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Seone Mendez | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Seone Mendez | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Seone Mendez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15 | ||
2-0 | Olga Govortsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Seone Mendez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seone Mendez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Olga Govortsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Seone Mendez | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Seone Mendez vs. Olga Govortsova - onderlinge wedstrijden
19.02.22 | 1e ronde van de kwal. | Seone Mendez | Olga Govortsova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Guadalajara | Hard |
Seone Mendez form & Olga Govortsova form
Seone Mendez - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Olga Govortsova - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valerie Glozman | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 4-6, 0-1, - Olga Govortsova - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Kayla Day | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
26.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.22 Kwalif. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
04.01.22 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, - Olga Govortsova - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.10.21 Kwalif. | vs. Zarina Diyas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mayo Hibi | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Andrea Petkovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 Kwalif. | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
26.07.21 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gdynia - Clay | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-1, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
10.07.21 Finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.21 Halve finale | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.21 Kwartfinale | vs. Mayar Sherif | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |