WEDSTRIJD
25.03.16 | Kwartfinale | Sharon Fichman | Lesley Pattinama Kerkhove | 6-77, 6-4, 6-4 | Naples | Clay |
STATISTIEKEN
Sharon Fichman | Lesley Pattinama Kerkhove | |
1e Service % | 91/135 (67%) | 72/108 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 56/91 (62%) | 40/72 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/44 (36%) | 14/36 (39%) |
Benutte Breakpoints | 8/9 (89%) | 6/19 (32%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 54/108 (50%) | 63/135 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 126/243 (52%) | 117/243 (48%) |
Dubbele fouten | 6 | 9 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sharon Fichman vs. Lesley Pattinama Kerkhove - onderlinge wedstrijden
25.03.16 | Kwartfinale | Sharon Fichman | Lesley Pattinama Kerkhove | 6-77, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Naples | Clay |
Sharon Fichman form & Lesley Pattinama Kerkhove form
Sharon Fichman - laatste wedstrijden
W100 Vancouver - Hard | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
09.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Agnes Bukta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Wiesbaden - Clay | ||||
29.04.16 Kwartfinale | vs. Laura Schaeder | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.04.16 2e ronde | vs. Marie Benoit | 2-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.04.16 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Jackson - Clay | ||||
04.04.16 2e ronde van de kwal. | vs. Teresia Londol | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.16 Kwalif. | vs. Caitlin Whoriskey | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Naples - Clay | ||||
26.03.16 Halve finale | vs. Elizaveta Ianchuk | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.16 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-77, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.16 2e ronde | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 6-0, 7-69 | wedstrijd detail | |
23.03.16 1e ronde | vs. Jessica Pegula | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Petrick | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.16 Kwalif. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
01.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cako | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.02.16 2e ronde van de kwal. | vs. Lauren Albanese | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sunrise - Clay | ||||
25.01.16 2e ronde van de kwal. | vs. Maria-Fernanda Alves | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.16 Kwalif. | vs. Caroline Dolehide | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.16 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lukyanova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Wesley Chapel - Clay | ||||
18.01.16 Kwalif. | vs. Lenka Kuncikova | 5-7, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Cusick | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.01.16 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Daytona Beach - Clay | ||||
11.01.16 1e ronde van de kwal. | vs. Cameron Morra | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.16 Kwalif. | vs. Brooke Austin | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.16 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Zieglar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Carlsbad - Hard | ||||
25.11.15 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.15 Kwalif. | vs. Tori Kinard | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cako | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Scottsdale - Hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Stevenson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.15 1e ronde | vs. Vania King | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Lesley Pattinama Kerkhove - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sachia Vickery | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Sabine Lisicki | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Arina Rodionova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Liv Hovde | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Patricia Gui | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |