WEDSTRIJD
28.04.16 | 2e ronde | Sharon Fichman | Marie Benoit | 2-6, 7-66, 6-3 | Wiesbaden | Clay |
STATISTIEKEN
Sharon Fichman | Marie Benoit | |
1e Service % | 73/120 (61%) | 63/92 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/73 (60%) | 33/63 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/47 (36%) | 15/29 (52%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 7/22 (32%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/92 (48%) | 59/120 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 105/212 (50%) | 107/212 (50%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sharon Fichman vs. Marie Benoit - onderlinge wedstrijden
28.04.16 | 2e ronde | Sharon Fichman | Marie Benoit | 2-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | Wiesbaden | Clay |
Sharon Fichman form & Marie Benoit form
Sharon Fichman - laatste wedstrijden
W100 Vancouver - Hard | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
09.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Agnes Bukta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Wiesbaden - Clay | ||||
29.04.16 Kwartfinale | vs. Laura Schaeder | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.04.16 2e ronde | vs. Marie Benoit | 2-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.04.16 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Jackson - Clay | ||||
04.04.16 2e ronde van de kwal. | vs. Teresia Londol | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.16 Kwalif. | vs. Caitlin Whoriskey | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Naples - Clay | ||||
26.03.16 Halve finale | vs. Elizaveta Ianchuk | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.16 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-77, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.16 2e ronde | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 6-0, 7-69 | wedstrijd detail | |
23.03.16 1e ronde | vs. Jessica Pegula | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.16 Kwalif. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Petrick | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
01.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cako | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.02.16 2e ronde van de kwal. | vs. Lauren Albanese | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sunrise - Clay | ||||
25.01.16 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lukyanova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.16 2e ronde van de kwal. | vs. Maria-Fernanda Alves | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.16 Kwalif. | vs. Caroline Dolehide | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Wesley Chapel - Clay | ||||
18.01.16 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.16 Kwalif. | vs. Lenka Kuncikova | 5-7, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Cusick | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Daytona Beach - Clay | ||||
11.01.16 1e ronde van de kwal. | vs. Cameron Morra | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.16 Kwalif. | vs. Brooke Austin | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.16 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Zieglar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Carlsbad - Hard | ||||
25.11.15 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.15 Kwalif. | vs. Tori Kinard | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cako | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Scottsdale - Hard | ||||
09.11.15 Kwalif. | vs. Paula Cristina Goncalves | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.15 1e ronde | vs. Vania King | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Marie Benoit - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 3e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |