INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shavit Kimchi vs. Ella Seidel - onderlinge wedstrijden
06.04.21 | Kwalif. | Shavit Kimchi | Ella Seidel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Shavit Kimchi form & Ella Seidel form
Shavit Kimchi - laatste wedstrijden
W15 Hilton - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Anna Ureke | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 7-62, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Qavia Lopez | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 6-1, Storm Hunter - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Stanikova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Hart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Taylor Ng | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
01.08.22 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.07.22 2e ronde | vs. Maia Lumsden | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 7-62, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ella Seidel - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Celine Naef | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Sara Errani | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Jones | 6-3, 6-75, 4-4, Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Maya Joint | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Petra Hule | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Sofya Lansere | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 7-66, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 7-65, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail |