WEDSTRIJD
05.07.20 | 1e ronde | Shelby Rogers | Marine Partaud | 5-0, - scratch | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Marine Partaud | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Shelby Rogers | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40 | ||
2-0 | Marine Partaud | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Shelby Rogers | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-30 | ||
4-0 | Marine Partaud | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Shelby Rogers | 5-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shelby Rogers vs. Marine Partaud - onderlinge wedstrijden
05.07.20 | 1e ronde | Shelby Rogers | Marine Partaud | 5-0, Marine Partaud - scratch | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
06.02.20 | 2e ronde | Shelby Rogers | Marine Partaud | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W100 Midland | I. hard |
Shelby Rogers form & Marine Partaud form
Shelby Rogers - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 0-2, - Shelby Rogers - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Petra Martic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
29.04.23 3e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
06.04.23 3e ronde | vs. Belinda Bencic | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Caty McNally | 6-74, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 6-72, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
24.03.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.23 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
21.02.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
10.02.23 Kwartfinale | vs. Belinda Bencic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 2e ronde | vs. Anett Kontaveit | 4-6, 6-3, 4-1, Anett Kontaveit - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Zvonareva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde | vs. Qinwen Zheng | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 Kwalif. | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Kostyuk | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Marine Partaud - laatste wedstrijden
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 4-6, 7-65, 10-2 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-4, - Marine Partaud - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Lagaev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Osuigwe | 0-6, 1-3, - Marine Partaud - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Sabastiani Leon | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Laia Petretic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
27.04.23 3e ronde | vs. Francesca Jones | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |