WEDSTRIJD
07.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Shiran Arol Wiegand | Marwa Hakimi | 6-2, 7-62 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Izrael
23.01.98, 26 Jaar
23.01.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
20.08.03, 20 Jaar
20.08.03, 20 Jaar
Shiran Arol Wiegand vs. Marwa Hakimi - onderlinge wedstrijden
07.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Shiran Arol Wiegand | Marwa Hakimi | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Shiran Arol Wiegand form & Marwa Hakimi form
Shiran Arol Wiegand - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marwa Hakimi | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sumin Kim | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Koral Koldobski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Adi Gavish | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-2, 3-1, Alica Rusova - scratch | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tali Malykhin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Benedetta Ortenzi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ofakim - Hard | ||||
18.10.18 2e ronde | vs. Shahar Biran | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.18 1e ronde | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.10.18 Kwalif. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 6-1, Andreia Beberechi - scratch | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Emily Seibold | 1-6, - Shiran Arol Wiegand - scratch | wedstrijd detail | |
06.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
04.10.18 2e ronde | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 1e ronde | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.18 Kwalif. | vs. Tali Krasnopolski | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.18 Kwalif. | vs. Varvara Kuznetsova | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
30.04.18 Kwalif. | vs. Sean Lodzki | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
23.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Marwa Hakimi - laatste wedstrijden
W15 Solarino - Carpet | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Soro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.22 Kwalif. | vs. Selina Dal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.22 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 6-710, 7-67, 10-8 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dooa Akyurek | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beyza Yaniklar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shiran Arol Wiegand | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.21 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Piatrushka | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail |