Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
01.12.00, 23 Jaar
01.12.00, 23 Jaar
Miriana Tona vs. Shou Na Mu - onderlinge wedstrijden
30.01.19 | 1e ronde | Shou Na Mu | Miriana Tona | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Miriana Tona form & Shou Na Mu form
Miriana Tona - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Luiza Fullana | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Alice Rame | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Daniela Seguel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-1, - Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 1-6, - Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Dana Guzman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail |
Shou Na Mu - laatste wedstrijden
W15 Anning - Clay | ||||
23.09.19 1e ronde | vs. Zhenghua Xiao | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
11.09.19 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Holly Verner | 7-5, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Puntila Namwong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dami Lee | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Han-Bit Lee | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Heejin Han | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mi Jin Kim | 7-612, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 1-6, 0-3, - Shou Na Mu - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.19 Kwalif. | vs. Natasha Palha | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
28.02.19 2e ronde | vs. Xuliu Sun | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.19 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.19 Kwalif. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ai Qi Chen | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.19 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.19 1e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.19 Kwalif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.01.19 2e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.19 1e ronde | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.01.19 Kwalif. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-61, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Susan Doldan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
26.09.18 2e ronde | vs. Hua-Chen Lee | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.09.18 1e ronde | vs. Jiaying He | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |