WEDSTRIJD
10.12.19 | 1e ronde | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | Evgeniya Burdina | 6-4, 6-4 | W25 Pune | Hard |
STATISTIEKEN
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | Evgeniya Burdina | |
1e Service % | 29/58 (50%) | 41/75 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/29 (66%) | 22/41 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/29 (38%) | 13/34 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 4/4 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/75 (53%) | 28/58 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/133 (53%) | 63/133 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-1 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-1 | |
0-0 | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-3 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 4-4 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
5-4 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-0 | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-0 | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Evgeniya Burdina | |
0-0 | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 4-2 | |
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty vs. Evgeniya Burdina - onderlinge wedstrijden
10.12.19 | 1e ronde | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | Evgeniya Burdina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Pune | Hard |
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty form & Evgeniya Burdina form
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty - laatste wedstrijden
Evgeniya Burdina - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Jian Ibrahim | 6-4, 1-6, 1-2, - Evgeniya Burdina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |