WEDSTRIJD
22.07.17 | 1e ronde van de kwal. | Shuko Aoyama | Jiaxi Lu | 6-3, 6-2 | Nanchang | Hard |
STATISTIEKEN
Shuko Aoyama | Jiaxi Lu | |
1e Service % | 28/50 (56%) | 22/44 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/28 (61%) | 11/22 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/22 (64%) | 10/22 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/44 (52%) | 19/50 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/94 (57%) | 40/94 (43%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jiaxi Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shuko Aoyama | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shuko Aoyama | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shuko Aoyama | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Jiaxi Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shuko Aoyama | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Shuko Aoyama | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Jiaxi Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shuko Aoyama | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shuko Aoyama | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shuko Aoyama | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shuko Aoyama vs. Jiaxi Lu - onderlinge wedstrijden
22.07.17 | 1e ronde van de kwal. | Shuko Aoyama | Jiaxi Lu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Nanchang | Hard |
Shuko Aoyama form & Jiaxi Lu form
Shuko Aoyama - laatste wedstrijden
Adelaide - Hard | ||||
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
16.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Jose - Hard | ||||
27.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Priscilla Hon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
31.03.19 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Zaja | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ajla Tomljanovic | 5-7, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hiroshima - Hard | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyun Han | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
18.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
04.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Larsson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Paolini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
31.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Lapko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
09.02.18 Kwartfinale | vs. Zoe Hives | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.18 2e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.18 1e ronde | vs. Nina Stojanovic | 6-4, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.02.18 Kwalif. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
28.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Bozicevic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
06.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Camila Giorgi | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anett Kontaveit | 7-5, 4-6, 3-0, Anett Kontaveit - scratch | wedstrijd detail | |
Toyota - Carpet | ||||
15.11.17 1e ronde | vs. Miharu Imanishi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen - Hard | ||||
10.11.17 Kwartfinale | vs. Lin Zhu | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.17 2e ronde | vs. Jacqueline Cako | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.17 1e ronde | vs. Ao Gai | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.17 Kwalif. | vs. Miharu Imanishi | 7-5, 6-74, 6-0 | wedstrijd detail |
Jiaxi Lu - laatste wedstrijden
W15 Tianjin - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Cai | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Qianqian Li | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mianyi Ji | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Jia Qi Kang | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Sarah Lee | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-1, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dabin Kim | 2-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Akiko Omae | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Wushuang Zheng | 7-5, 3-4, - Jiaxi Lu - scratch | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Xinyu Jiang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Haruka Kaji | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Xuliu Sun | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Jiayu Xu | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde | vs. Xue Cao | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Meiqi Guo | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde | vs. Aldila Sutjiadi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Miyabi Inoue | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Taipei - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 3-6, - Jiaxi Lu - scratch | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Ya Yun Pai | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Qujing - I. hard | ||||
17.07.19 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tianjin - Hard | ||||
04.07.19 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-74, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.07.19 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |