WEDSTRIJD
30.01.12 | 1e ronde | Shuko Aoyama | Karolina Wlodarczak | 6-2, 3-6, 6-2 | Burnie | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shuko Aoyama vs. Karolina Wlodarczak - onderlinge wedstrijden
30.01.12 | 1e ronde | Shuko Aoyama | Karolina Wlodarczak | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | Burnie | Hard |
Shuko Aoyama form & Karolina Wlodarczak form
Shuko Aoyama - laatste wedstrijden
Adelaide - Hard | ||||
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
16.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Jose - Hard | ||||
27.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Priscilla Hon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
31.03.19 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Zaja | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ajla Tomljanovic | 5-7, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hiroshima - Hard | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyun Han | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
18.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
04.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Larsson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Paolini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
31.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Lapko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
09.02.18 Kwartfinale | vs. Zoe Hives | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.18 2e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.18 1e ronde | vs. Nina Stojanovic | 6-4, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.02.18 Kwalif. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
28.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Bozicevic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
06.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Camila Giorgi | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anett Kontaveit | 7-5, 4-6, 3-0, Anett Kontaveit - scratch | wedstrijd detail | |
Toyota - Carpet | ||||
15.11.17 1e ronde | vs. Miharu Imanishi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen - Hard | ||||
10.11.17 Kwartfinale | vs. Lin Zhu | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.17 2e ronde | vs. Jacqueline Cako | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.17 1e ronde | vs. Ao Gai | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.17 Kwalif. | vs. Miharu Imanishi | 7-5, 6-74, 6-0 | wedstrijd detail |
Karolina Wlodarczak - laatste wedstrijden
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 0-6, 0-1, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Caliari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lorbergs | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 7-66, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Akilah James | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.17 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Cveticanin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bad Saulgau - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Patakhonova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Lehnert | 0-4, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Stuttgart Vaihingen - Clay | ||||
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
20.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Lampla | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.16 Kwalif. | vs. Sophia Kovalets | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Keir | 2-6, 0-2, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
14.03.16 Kwalif. | vs. Sally Peers | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Mary Ann Liu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Gao | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
08.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Mizuno Kijima | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
19.10.15 Kwalif. | vs. Maddison Inglis | 1-3, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Brooke Winley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
12.10.15 Kwalif. | vs. Yuki Kristina Chiang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Kyra Yap | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
05.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Mclaughlin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.15 1e ronde | vs. Susanne Celik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.15 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
28.09.15 1e ronde | vs. Sally Peers | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
07.09.15 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cakovec - Clay | ||||
24.08.15 Kwartfinale | vs. Agnes Bukta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |