WEDSTRIJD
06.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Shuyue Ma | Emira Stafford | 6-4, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
30.10.97, 26 Jaar
30.10.97, 26 Jaar
Shuyue Ma vs. Emira Stafford - onderlinge wedstrijden
06.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Shuyue Ma | Emira Stafford | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Shuyue Ma form & Emira Stafford form
Shuyue Ma - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.06.23 1e ronde | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Emira Stafford - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Severine Deppner | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Kabbaj | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maribella Zamarripa | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sharrmadaa Baluu | 7-65, Sharrmadaa Baluu - scratch | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tea Nikcevic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 4-6, - Emira Stafford - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shuyue Ma | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Komano | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
04.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | - Emira Stafford - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
30.05.22 Kwalif. | vs. Ayline Esina Samardzic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yubarani Banerjee | 1-6, 6-4, 0-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Robu Kajitani | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoma Ni Ma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.12.21 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Asya Colombo | 2-1, - Emira Stafford - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |