WEDSTRIJD
12.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Silvia Ambrosio | Hanne Vandewinkel | 7-64, 7-66 | W25 Glasgow | I. hard |
STATISTIEKEN
Silvia Ambrosio | Hanne Vandewinkel | |
1e Service % | 70/98 (71%) | 52/86 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/70 (56%) | 33/52 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/28 (64%) | 17/34 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/86 (42%) | 41/98 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/184 (51%) | 91/184 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Hanne Vandewinkel | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Silvia Ambrosio | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Hanne Vandewinkel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Silvia Ambrosio | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Hanne Vandewinkel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Silvia Ambrosio | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Hanne Vandewinkel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Silvia Ambrosio | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Hanne Vandewinkel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Silvia Ambrosio | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Hanne Vandewinkel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Silvia Ambrosio | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Hanne Vandewinkel | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Hanne Vandewinkel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Hanne Vandewinkel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Silvia Ambrosio | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Hanne Vandewinkel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Silvia Ambrosio | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Hanne Vandewinkel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Silvia Ambrosio | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Hanne Vandewinkel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Silvia Ambrosio | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Hanne Vandewinkel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Silvia Ambrosio | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Hanne Vandewinkel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Silvia Ambrosio | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Silvia Ambrosio vs. Hanne Vandewinkel - onderlinge wedstrijden
12.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Silvia Ambrosio | Hanne Vandewinkel | 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | W25 Glasgow | I. hard |
06.12.22 | Kwalif. | Silvia Ambrosio | Hanne Vandewinkel | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Monastir | Hard |
Silvia Ambrosio form & Hanne Vandewinkel form
Silvia Ambrosio - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eden Silva | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Amandine Monnot | 1-6, 0-3, - Silvia Ambrosio - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Hanne Vandewinkel - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
02.03.24 Finale | vs. Laura Pigossi | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Halve finale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 6-71, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Clervie Ngounoue | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Savanna Ly | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 7-5, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Sofia Costoulas | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Clara Tauson | Clara Tauson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Magali Kempen | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Lya Fernandez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 2e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-74, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |