WEDSTRIJD
28.03.23 | Kwalif. | Silvia Ambrosio | Mia Popovic | 6-1, 6-0 | W25 Sopo | Clay |
STATISTIEKEN
Silvia Ambrosio | Mia Popovic | |
1e Service % | 19/28 (68%) | 13/37 (35%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/19 (95%) | 7/13 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/9 (67%) | 5/24 (21%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/37 (68%) | 4/28 (14%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 49/65 (75%) | 16/65 (25%) |
Dubbele fouten | 1 | 12 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mia Popovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Silvia Ambrosio | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Mia Popovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Silvia Ambrosio | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Mia Popovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Silvia Ambrosio | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Mia Popovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Silvia Ambrosio | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mia Popovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Silvia Ambrosio | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Mia Popovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Silvia Ambrosio | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Mia Popovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
11.10.04, 19 Jaar
11.10.04, 19 Jaar
Silvia Ambrosio vs. Mia Popovic - onderlinge wedstrijden
28.03.23 | Kwalif. | Silvia Ambrosio | Mia Popovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Sopo | Clay |
Silvia Ambrosio form & Mia Popovic form
Silvia Ambrosio - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eden Silva | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Amandine Monnot | 1-6, 0-3, - Silvia Ambrosio - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Mia Popovic - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Vyrlan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pieri | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brianna Baldi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melissa Boyden | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Adi Bitton | 3-6, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Dunja Maric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Grujic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 0-6, 0-2, - Mia Popovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Maksimovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Veronika Kulhava | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Bohrer Martins | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Victoria Bosio | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Valeria Guerrero Barberan | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diva Bhatia | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Pestieau | 6-2, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Vyrlan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vero - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |