WEDSTRIJD
04.02.20 | Kwalif. | Silvia Ambrosio | Verginie Tchakarova | 4-6, 6-3, 10-7 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
29.07.94, 29 Jaar
29.07.94, 29 Jaar
Silvia Ambrosio vs. Verginie Tchakarova - onderlinge wedstrijden
04.02.20 | Kwalif. | Silvia Ambrosio | Verginie Tchakarova | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Silvia Ambrosio form & Verginie Tchakarova form
Silvia Ambrosio - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eden Silva | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Amandine Monnot | 1-6, 0-3, - Silvia Ambrosio - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Verginie Tchakarova - laatste wedstrijden
W60 Naples - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brandy Walker | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vero - Clay | ||||
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polya Nikolova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.09.22 Kwartfinale | vs. Maria Rivera Corado | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Kelly Williford | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rhiann Newborn | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Columbus - Hard | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Ava Catanzarite | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kolie Allen | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 7-66, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Graham | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Hina Inoue | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Sophie Williams | 6-2, 6-72, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Sysoeva | 7-62, 6-72, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Okuno | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.22 Kwalif. | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
08.03.22 Kwalif. | vs. Mao Mushika | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kononova | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rushri Wijesundera | 7-5, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.12.21 2e ronde | vs. Eleonore Tchakarova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |