WEDSTRIJD
24.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Simona Ogescu | Francesca Dell'Edera | 6-0, 6-2 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
28.06.96, 27 Jaar
28.06.96, 27 Jaar
Simona Ogescu vs. Francesca Dell'Edera - onderlinge wedstrijden
25.05.22 | 1e ronde | Simona Ogescu | Francesca Dell'Edera | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
24.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Simona Ogescu | Francesca Dell'Edera | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Simona Ogescu form & Francesca Dell'Edera form
Simona Ogescu - laatste wedstrijden
Francesca Dell'Edera - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.22 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 Kwalif. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bydgoszcz - Clay | ||||
16.08.22 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Padova - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Pescara - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |