WEDSTRIJD
28.10.21 | 2e ronde | Simona Waltert | Amandine Hesse | 6-1, 4-0, - scratch | W80 Poitiers | I. hard |
STATISTIEKEN
Simona Waltert | Amandine Hesse | |
1e Service % | 26/42 (62%) | 12/32 (38%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/26 (62%) | 7/12 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 0/20 (0%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/32 (78%) | 19/42 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 48/74 (65%) | 26/74 (35%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simona Waltert | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simona Waltert | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Simona Waltert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simona Waltert | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simona Waltert | 4-0 | |
0-0 | ||
4-0 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Simona Waltert vs. Amandine Hesse - onderlinge wedstrijden
28.10.21 | 2e ronde | Simona Waltert | Amandine Hesse | 6-1, 4-0, Amandine Hesse - scratch | wedstrijd detail | W80 Poitiers | I. hard |
05.04.21 | 1e ronde | Simona Waltert | Amandine Hesse | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Bellinzona | Clay |
08.04.17 | 1e ronde van de kwal. | Amandine Hesse | Simona Waltert | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Biel | I. hard |
Simona Waltert form & Amandine Hesse form
Simona Waltert - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Olga Danilovic | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail |
Amandine Hesse - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |